حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا

تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا

تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا

:
امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال با اهدای لوح آسیا تقدیر کرد.

به نقل از دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علماء از سارا شیربیگی فوتسالیست محجبه کرمانشاهی و خانم‌گل فوتسال آسیا تقدیر کرد؛ این دیدار در بیت امام جمعه کرمانشاه صورت گرفت و با اهدای لوح تقدیر از این فوتسالیست محجبه کرمانشاهی که به همراه تیم ملی فوتسال بانوان امسال سکوی قهرمان آسیا را با افتخار و با حجاب اسلامی از آن ایران کردند تجلیل شد.

همچنین آیت الله علماء نماینده ولی فقیه استان در دیدارهای جداگانه‌ای با حضور در منازل شهیدان رضا رحمتی زاده و مسعود کتابی از خانواده‌های معزز این شهدای والامقام دلجویی و با آنها دیدار و گفتگو کرد.

همچنین امام جمعه کرمانشاه عیادتی هم از جانباز نوروز عظیمی داشتند و با حضور در منزل وی به تفقد و دلجویی از این یادگار دوران دفاع مقدس پرداخت. در این دیدارها سردار محمدنظر عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف سپاه پاسداران حضور داشت..

منبع: مهر

مطالب اخیر :

خدمتی که مسیح علینژاد به انقلاب می‌کند تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا مجری خوش حجاب تلویزیون درکنار دو دخترش +عکس نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد حجاب سخنگوی یکی از اتحادیه های دانشجویی فرانسه بحث برانگیز شد بازگشت به عفاف و پوشش، آخرین دستاورد فمینیسم همایش کتاب سال بانوان ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)