حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند

نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند

نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند

:
بصیری گفت: خبرنگاران تولیداتی را در رسانه هایشان داشتند و تا الان حدود 700 اثر به دبیرخانه ارسال شده که مورد داوری قرار گرفتند و نفرات برتر معرفی خواهند شد البته به همه شرکت کنندگان جوایزی اهداء خواهد شد.

به گزارش حجاب یار،مسعود بصیری  مسئول بسیج رسانه گفت: ما در ماه پایانی سال ۹۶ چنیدین برنامه داریم که یکی از آنها اردوی کرمانشاه برای اهالی رسانه است که رسانه ای ها برای خدمات رسانی به مناطق زلزله زده عازم این مناطق می شوند.

وی افزود: از دیگر برنامه های ما در ماه اسفند اردوی راهیان نور است و همچنین اختتامیه مسابقات فوتسال جام شهدای رسانه که پنجمین دوره آن برگزار می شود.

مسئول بسیج رسانه تصریح کرد: همچنین شاهد برگزاری جشنواره حجاب هم خواهیم بود که مخصوص خبرنگاران خانم است. جشنواره حجاب از حدود سه ماه پیش برگزار شده و موضوعاتی را به رسانه  های مختلف معرفی کردند که مصوب شد و سی یک نامه به رسانه ها توزیع شد.

بصیری اظهار داشت: خبرنگاران تولیداتی را در رسانه هایشان داشتند و تا الان حدود ۷۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده که مورد داوری قرار گرفتند و نفرات برتر معرفی خواهند شد البته به همه شرکت کنندگان جوایزی اهداء خواهد شد.

خبرگزاری: بسیج

مطالب اخیر :

ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) آیت‌الله اراکی: بی‌حجابی مثل توهین به پرچم است اولین گردهمایی مناسبتی فعالان حوزه عفاف و حجاب با نگاه ویژه به پرستاران توسعه فرهنگ حجاب و عفاف نیازمند عزم ملی است رکود حجاب؛ نادیده گرفتن فرهنگ غنی اسلامی است فراخوان سومین کنگره ملی شعر عفاف و حجاب منتشر شد جلسه کمیته خواهران بسیج جامعه پزشکی دزفول با رویکرد حجاب و عفاف در دانشگاه علوم پزشکی برخی نهادها در اجرای قوانین حجاب و عفاف، نمره قابل قبولی ندارند