حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

اولین گردهمایی مناسبتی فعالان حوزه عفاف و حجاب با نگاه ویژه به پرستاران

اولین گردهمایی مناسبتی فعالان حوزه عفاف و حجاب با نگاه ویژه به پرستاران

اولین گردهمایی مناسبتی فعالان حوزه عفاف و حجاب با نگاه ویژه به پرستاران

:
گردهمایی فعالان حوزه حجاب این بار با حضور عموم مردم در محیطی دوستانه به نام "مزون نورا"، برگزار می شود.
به گزارش حجاب یار، گردهمایی فعالان حوزه حجاب این بار با حضور عموم مردم در محیطی دوستانه به نام "مزون نورا"، برگزار می شود.
این گردهمایی که از 3الی 5 بهمن کار خود را آغاز می کند، از جدیدترین کارهای عرصه حجاب مانند مانتو حجاب پرستاری، رونمایی می کند و به مناسبت میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار تخفیف ویژه ای به این قشر محترم از جامعه داده می شود.
 
همچنین در این گردهمایی، دوخت رایگان چادر ،  فروش وسایل حجاب و ترویج طب اسلامی در کنار برپایی نشست حجاب وجود دارد که اساتید متفاوت این موضوع را تشریح می کنند.
 
مؤسسات مردمی در حوزه عفاف و حجاب با همکاری یکدیگر اقدام به راه اندازی این نمایشگاه نموده اند که از جمله آنان می توان به حریران، مکنون، ودیعه حجاب، نجوانیا، چین چین، نورا حجاب اشاره کرد.
زمان برگزاری این گردهمایی 3 الی 5 بهمن از ساعت10الی 19است.
گردهمایی مناسبتی فعالان حوزه عفاف و حجاب به نشانی اتوبان همت شرق، خروجی برادران شهید محمدی(ریحانی جنوبی), کوچه ارس،پلاک14، (مزون نورا حجاب) است.

مطالب اخیر :

خدمتی که مسیح علینژاد به انقلاب می‌کند تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا مجری خوش حجاب تلویزیون درکنار دو دخترش +عکس نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد حجاب سخنگوی یکی از اتحادیه های دانشجویی فرانسه بحث برانگیز شد بازگشت به عفاف و پوشش، آخرین دستاورد فمینیسم همایش کتاب سال بانوان ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)