حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

توسعه فرهنگ حجاب و عفاف نیازمند عزم ملی است

توسعه فرهنگ حجاب و عفاف نیازمند عزم ملی است

توسعه فرهنگ حجاب و عفاف نیازمند عزم ملی است

:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در دومین کمیته تخصصی حجاب و عفاف استان کردستان گفت: حجاب و عفاف با دین اسلام عجین شده است و حفظ و رعایت آن برای یکایک افرادی که در جامعه اسلامی زندگی می کنند ضروری و واجب است.
 
به گزارش حجاب یار،در استان کردستان دومین کمیته تخصصی حجاب و عفاف در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان برگزار شد.

در این جلسه دکتر ارشدی، مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان گفت: حجاب و عفاف جزو لاینفک دین مبین اسلام است و رعایت آن برای بانوان و حتی مردان امری واجب و از دستورات دین اسلام است.

ارشدی تاکید کرد: باید راهکارهای بسترسازی موضوع حجاب و عفاف در استان به صورت دقیق شناسایی شود.

در ادامه، حجت الاسلام مختار کرمی اظهار داشت: حجاب و عفاف با دین اسلام عجین شده است و حفظ و رعایت آن برای یکایک افرادی که در جامعه اسلامی زندگی می کنند ضروری و واجب است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: باید بتوانیم با فرهنگ سازی بهتر و تخصصی تر و نیز بهره بردن از تجارت افراد مجرب، حجاب و عفاف را در جامعه نهادینه کنیم، البته این امر نیازمند همت جمعی و گروهی است.

در ادامه این نشست، مشکلات موجود در بحث حجاب، راهکارهای حل آن و باید و نبایدهای این فریضه الهی توسط حاضران تشریح گردید.

 

منبع:خبرگزاری حوزه

 

مطالب اخیر :

خدمتی که مسیح علینژاد به انقلاب می‌کند تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا مجری خوش حجاب تلویزیون درکنار دو دخترش +عکس نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد حجاب سخنگوی یکی از اتحادیه های دانشجویی فرانسه بحث برانگیز شد بازگشت به عفاف و پوشش، آخرین دستاورد فمینیسم همایش کتاب سال بانوان ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)