حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

امروز بحث حجاب در غربت قرار دارد

امروز بحث حجاب در غربت قرار دارد

امروز بحث حجاب در غربت قرار دارد

:
امروز مسائل فرهنگی به خصوص بحث حجاب و عفاف در غربت قرار دارد؛ چراکه مسئولان و متولیان امر از این موضوع حمایت نمی‌کنند بنابراین طرحی موفق است که خودکفا باشد.

به گزارش حجاب یار، حجت‌الاسلام سید محمد محسن دعایی دبیر کل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف، در سفر استانی به استان یزد در جلسه ستاد حجاب و عفاف این استان، گفت: امروز مسائل فرهنگی به خصوص بحث حجاب و عفاف در غربت قرار دارد؛ چراکه مسئولان و متولیان امر از این موضوع حمایت نمی‌کنند بنابراین طرحی موفق است که خودکفا باشد.
وی افزود: برای رسیدن به خودکفایی باید منابع انسانی و مالی ما مردمی باشد، همچنین باید کاری کرد که مردم در زمینه حجاب و عفاف از سازمان‌ها و متولیان امر مطالبه داشته باشند.
حجت‌الاسلام دعایی اظهار داشت: شما می‌توانید به عنوان یک سازمان مردم نهاد قدرتمند در عرصه حجاب و عفاف گروه‌هایی را تشکیل داده و با انواع فعالیت‌ها نظیر نذر فرهنگی، ختم قرآن و بسیاری برنامه‌های عمیق دیگر مردم را برای فعالیت در این امر مقدس جذب کنید.
دبیر کل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف، بیان داشت: امام راحل می‌فرمودند مردم باید برای دین خود هزینه کنند؛ فرهنگ و دین دولتی به نتیجه مطلوب نمی‌رسد زیرا آنان جایی هزینه نمی‌کنند که برایشان سود نداشته باشد.
وی ابراز کرد: باید مردم در زمینه بی حجابی و بی حیایی احساس خطر کنند همانگونه که برای نخبگی فرزندان خود هزینه می کنند برای عفت، حیا و حجاب خانواده خود هم هزینه کنند.
حجت‌الاسلام دعایی در پایان خاطرنشان کرد: امروز جریان شیوع بی حجابی و بی حیایی به شکل بسیار آرام نفوذ کرده و جلو می رود گویا که مردم در اغما قرار گرفتند اما با فعالیت های مداوم و مستمر می‌توان به نتیجه رسید.

 

منبع: جبهه فرهنگی عفاف و حجاب

مطالب اخیر :

خدمتی که مسیح علینژاد به انقلاب می‌کند تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا مجری خوش حجاب تلویزیون درکنار دو دخترش +عکس نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد حجاب سخنگوی یکی از اتحادیه های دانشجویی فرانسه بحث برانگیز شد بازگشت به عفاف و پوشش، آخرین دستاورد فمینیسم همایش کتاب سال بانوان ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)