حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

همایش حجاب من حیای من از ۲۵ تا ۲۷ مهرماه در شهر ارومیه برگزار می‌شود

همایش حجاب من حیای من از ۲۵ تا ۲۷ مهرماه در شهر ارومیه برگزار می‌شود

همایش حجاب من حیای من از ۲۵ تا ۲۷ مهرماه در شهر ارومیه برگزار می‌شود

:
مسئول امور بانوان جبهه فرهنگی حجاب و عفاف گفت: همایش تحت عنوان «حجاب من حیای من» از ۲۵ تا ۲۷ مهرماه در شهر ارومیه برگزار خواهد شد.

به گزارش حجاب یار،معصومه وجدانی، مدیر مؤسسه قرآنی یاسین و مسئول امور بانوان جبهه فرهنگی حجاب و عفاف استان آذربایجان غربی درباره برگزاری دومین همایش بین‌المللی حجاب در شهر ارومیه اظهار داشت: این همایش تحت عنوان «حجاب من حیای من» از ۲۵ تا ۲۷ مهرماه در شهر ارومیه برگزار خواهد شد.
وجدانی درباره مهمانان و مدعوین این همایش، عنوان کرد: افتتاحیه همایش با حضور مهمانان داخلی از خانواده‌های شهدا، کانون مداحان، حوزه های بسیج و کارکنان شاغل شهرداری و مهمانان خارجی از بانوان فعال حوزه حجاب و عفاف کشورهای آلمان، اتریش، هلند، ترکیه و بلژیک خواهد بود.
مسئول امور بانوان جبهه فرهنگی حجاب و عفاف افزود: این همایش در سه روز و هر روز در دو نوبت صبح و عصر در مکان‌های مختلف برگزار می‌شود، در افتتاحیه این همایش حجت‌الاسلام شاه‌محمدی و امام جمعه شهر ارومیه به سخنرانی خواهد پرداخت.
وی بیان داشت: همچنین در این همایش دو نفر از بانوان تازه مسلمان شده به نام‌های ماریون کاعوفر از آلمان و گول اله اوکو از بلژیک، درباره لذت انتخاب حجاب، نقش انقلاب اسلامی و نهضت عاشورا در مسلمان شدن آنان،  به سخنرانی خواهند پرداخت.
وجدانی با بیان اینکه پس از پایان همایش مهمانان خارجی به مشهد مقدس اعزام خواهند شد، گفت: ما ضمن تشکر از همکاری‌های جبهه فرهنگی حجاب و عفاف در برگزاری این همایش، انتظار همکاری و همیاری بیشتری  داریم.

 

منبع:جبهه فرهنگی حجاب و عفاف

مطالب اخیر :

خدمتی که مسیح علینژاد به انقلاب می‌کند تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا مجری خوش حجاب تلویزیون درکنار دو دخترش +عکس نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد حجاب سخنگوی یکی از اتحادیه های دانشجویی فرانسه بحث برانگیز شد بازگشت به عفاف و پوشش، آخرین دستاورد فمینیسم همایش کتاب سال بانوان ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)