حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

آیت الله العظمی سبحانی : رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند/نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند

آیت الله العظمی سبحانی : رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند/نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند

آیت الله العظمی سبحانی : رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند/نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند

:
نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند

به گزارش حجاب یار، حضرت آیت الله سبحانی امروز در دیدار سردار اشتری فرمانده ناجا با تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا(ع) و تبریک هفته نیروی انتظامی گفتند: یکی از نعمت های بزرگ خداوند کریم امنیت دینی و اجتماعی است و که امروز این دو نعمت در کشور قابل تجربه و لمس است و ایران امروز در بین منطقه پر آشوب خاورمیانه در امنیت کامل است.

معظم له با اشاره به آیه ای از قرآن کریم تاکید کردند : امنیت؛ نعمت بزرگی است که تمام کارهایی دیگر در سایه جامه عمل به خود می پوشد  از همین رو نیز امام خمینی(ره) کار نیروی انتظامی را عبادت می دانست.

ایشان با بیان اینکه مسئله حجاب یکی از معضلات مهم جامعه است تاکید کردند: باید نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند، چیزی که در سال های اخیر شاهد موفقیت چشمگیری در باره آن نبودیم.

این مرجع تقلید با اشاره به اهمیت رسانه ها در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تاکید کردند: در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف باید رسانه ها نیز همراه و همگام با پلیس باشند و طبق آخرین آمار هشتاد و پنج درصد مردم از فعالیت های امنیت اخلاقی پلیس رضایت دارند و ما بقی هم باید توجیه شوند.

حضرت آیت الله سبحانی در پایان این دیدار یکی از آثار خود درباره عقاید وهابیت را به سردار اشتری تقدیم کردند و آنها را به مطالعه آن  توصیه نمودند.

 

منبع: خبرگزاری حوزه

مطالب اخیر :

برخی نهادها در اجرای قوانین حجاب و عفاف، نمره قابل قبولی ندارند حوزه های علمیه کانون اصلی احیای حجاب و عفاف در جامعه اند / هدف هجمه جریان های معاند نظام، اشاعه بدحجابی و بی عفتی است دوره ی کوتاه مدت توانمند سازی علاقمندان به فعالیت در عرصه ی حجاب امروز بحث حجاب در غربت قرار دارد برگزاری ۶۰۰ گفتمان دینی در مدارس و دانشگاه های بروجرد همایش حجاب من حیای من از ۲۵ تا ۲۷ مهرماه در شهر ارومیه برگزار می‌شود آیت الله العظمی سبحانی : رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند/نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند گرامیداشت فعالان حجاب و عفاف در دانشگاه علمی کاربردی فرمانده انتظامی گلستان: ۱۰۰ برنامه به مناسبت هفته ناجا در گلستان اجرا می شود لزوم اهتمام سازمان ها در زمينه فضا سازي محيطي عفاف و حجاب