حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

آیت الله العظمی سبحانی : رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند/نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند

آیت الله العظمی سبحانی : رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند/نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند

آیت الله العظمی سبحانی : رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند/نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند

:
نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند

به گزارش حجاب یار، حضرت آیت الله سبحانی امروز در دیدار سردار اشتری فرمانده ناجا با تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا(ع) و تبریک هفته نیروی انتظامی گفتند: یکی از نعمت های بزرگ خداوند کریم امنیت دینی و اجتماعی است و که امروز این دو نعمت در کشور قابل تجربه و لمس است و ایران امروز در بین منطقه پر آشوب خاورمیانه در امنیت کامل است.

معظم له با اشاره به آیه ای از قرآن کریم تاکید کردند : امنیت؛ نعمت بزرگی است که تمام کارهایی دیگر در سایه جامه عمل به خود می پوشد  از همین رو نیز امام خمینی(ره) کار نیروی انتظامی را عبادت می دانست.

ایشان با بیان اینکه مسئله حجاب یکی از معضلات مهم جامعه است تاکید کردند: باید نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند، چیزی که در سال های اخیر شاهد موفقیت چشمگیری در باره آن نبودیم.

این مرجع تقلید با اشاره به اهمیت رسانه ها در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تاکید کردند: در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف باید رسانه ها نیز همراه و همگام با پلیس باشند و طبق آخرین آمار هشتاد و پنج درصد مردم از فعالیت های امنیت اخلاقی پلیس رضایت دارند و ما بقی هم باید توجیه شوند.

حضرت آیت الله سبحانی در پایان این دیدار یکی از آثار خود درباره عقاید وهابیت را به سردار اشتری تقدیم کردند و آنها را به مطالعه آن  توصیه نمودند.

 

منبع: خبرگزاری حوزه

مطالب اخیر :

ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) آیت‌الله اراکی: بی‌حجابی مثل توهین به پرچم است اولین گردهمایی مناسبتی فعالان حوزه عفاف و حجاب با نگاه ویژه به پرستاران توسعه فرهنگ حجاب و عفاف نیازمند عزم ملی است رکود حجاب؛ نادیده گرفتن فرهنگ غنی اسلامی است فراخوان سومین کنگره ملی شعر عفاف و حجاب منتشر شد جلسه کمیته خواهران بسیج جامعه پزشکی دزفول با رویکرد حجاب و عفاف در دانشگاه علوم پزشکی برخی نهادها در اجرای قوانین حجاب و عفاف، نمره قابل قبولی ندارند