حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

گرامیداشت فعالان حجاب و عفاف در دانشگاه علمی کاربردی

گرامیداشت فعالان حجاب و عفاف در دانشگاه علمی کاربردی

گرامیداشت فعالان حجاب و عفاف در دانشگاه علمی کاربردی

:
مراسم گرامیداشت فعالان حجاب و عفاف 18 مهر در دانشگاه علمی کاربردی با حضور خانواده معظم شهدا و بانوان محجبه ورزشکار برگزار می شود.

به گزارش حجاب یار، از دانشگاه علمی کاربردی، قابل توجه کلیه اساتید و دانشجویان محترم دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی، بدین وسیله اعلام می گردد جهت رفاه حال دانشجویان و اساتید وسیله ایاب و ذهاب جهت شرکت در مراسم بزرگداشت فعالان عفاف و حجاب راس ساعت ۱۴:۳۰ روز سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ در کهف الشهدا جنب دانشگاه علمی کاربردی تدارک دیده شده است.

لذا از اساتید و دانشجویان خواهشمند است در ساعت تعیین شده جهت استفاده از وسایل نقلیه جنب دانشگاه حضور پیدا نمایند.

در ضمن پس از اتمام جلسه در کهف الشهدا وسیله نقلیه جهت برگشت به دانشگاه فراهم می باشد.

این مراسم با حضور خانواده معظم شهدا و بانوان محجبه ورزشکار برگزار می شود. سخنران این مراسم نیز حجت الاسلام سید حسین مؤمنی است.

منبع:جام جم آنلاین

 

مطالب اخیر :

برخی نهادها در اجرای قوانین حجاب و عفاف، نمره قابل قبولی ندارند حوزه های علمیه کانون اصلی احیای حجاب و عفاف در جامعه اند / هدف هجمه جریان های معاند نظام، اشاعه بدحجابی و بی عفتی است دوره ی کوتاه مدت توانمند سازی علاقمندان به فعالیت در عرصه ی حجاب امروز بحث حجاب در غربت قرار دارد برگزاری ۶۰۰ گفتمان دینی در مدارس و دانشگاه های بروجرد همایش حجاب من حیای من از ۲۵ تا ۲۷ مهرماه در شهر ارومیه برگزار می‌شود آیت الله العظمی سبحانی : رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند/نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند گرامیداشت فعالان حجاب و عفاف در دانشگاه علمی کاربردی فرمانده انتظامی گلستان: ۱۰۰ برنامه به مناسبت هفته ناجا در گلستان اجرا می شود لزوم اهتمام سازمان ها در زمينه فضا سازي محيطي عفاف و حجاب