حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

فرمانده انتظامی گلستان: ۱۰۰ برنامه به مناسبت هفته ناجا در گلستان اجرا می شود

 فرمانده انتظامی گلستان: ۱۰۰ برنامه به مناسبت هفته ناجا در گلستان اجرا می شود

فرمانده انتظامی گلستان: ۱۰۰ برنامه به مناسبت هفته ناجا در گلستان اجرا می شود

:
فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: ۱۰۰ برنامه به مناسبت هفته ناجا در گلستان اجرا می شود.

به گزارش حجاب یار،سردار علی اکبر جاویدان درباره برنامه های هفته ناجا در گلستان ابتدا از عملکرد رسانه های استان تقدیر کرد و ضمن ابراز رضایت از همکاری رسانه ها و بیان نظرات کارشناسانه آن ها اظهار کرد: شعار هفته ناجا «پلیس برای امنیت و امنیت برای همه» نامگذاری شده و دلیل آن هم اهمیت امنیت در جامعه است.

وی با تاکید بر این که هیچ نیازی به اندازه امنیت در جامعه احساس نمی شود، نیروی انتظامی را یکی از دستگاه های برقرار کننده امنیت در جامعه دانست و گفت: گرچه نیروی انتظامی در بخش امنیت وظایف گسترده ای دارد ولی نباید فقط امنیت را از این دستگاه مطالبه کرد.

وی با یادآوری نقش مردم، جامعه، سازمان و سایر ارگان ها در ایجاد امنیت، افزود: کم کاری برخی سازمان ها در اجرای وظایف امنیتی خود باعث بروز مشکلات زیادی همچون آسیب های اجتماعی و فرهنگی می شود که این مساله در آخر پای نیروی انتظامی را به مسائل و آسیب ها باز می کند.

جاویدان افزایش خودکشی بخصوص با قرص برنج یا استفاده از اسلحه در جامعه را از دیگر نتایج کم کاری دستگاه های متولی دانست و بیان کرد: لازم است جلوی جرایم با انجام کارهای ریشه hd از ابتدا گرفته شود.

وی سپس از اجرای ۱۰۰ برنامه به مناسبت هفته ناجا در گلستان خبرداد و به بیان اهداف این برنامه ها پرداخت.

فرمانده انتظامی گلستان افزایش سرمایه های اجتماعی ناجا را مهمترین هدف این برنامه ها عنوان کرد و گفت: هر وقت مردم همراه نیروی انتظامی بودند توفیق داشتیم و هروقت حضور مردم کمرنگ بود دستیابی به هدف دشوار شد.

وی تعامل با سمن ها بخصوص سازمان های خدمات رسان، جلب مشارکت مراکز پژوهش و دانشگاهی و تعامل با رسانه ها را اهداف دیگر برنامه های ناجا برشمرد.

سردار جاویدان دیدار با نماینده ولی فقیه، حضور در نماز جمعه، برگزاری صبحگاه مشترک، تجدید میثاق با آرمان های شهدا و امام راحل، نمایش توانمندی های یگان های ناجا، تجلیل از خانواده شهدا، غبار روبی گلزار شهدا، رژه موتوری، راهپیمایی خانوادگی، همایش پلیس و اصناف و برگزاری همایش طلایه داران راهوار را بخشی از برنامه های پلیس در هفته ناجا اعلام کرد.

وی ادامه داد: ارائه خدمات پزشکی به مرز نشینان و نقاط محروم، افتتاح پروژه های عمرانی، نشست با نخبگان، دیدار با علما، نشست با نمایندگان مجلس، نشست مشترک با دستگاه قضایی، مراسم شب شعر عاشورایی، تجلیل از حافظان قرآن کریم، دیدارهای مردمی، همایش حجاب و عفاف و نشست با آموزش و پرورش از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت هفته ناجا در گلستان برگزار می شود.

منبع: مهر

مطالب اخیر :

برخی نهادها در اجرای قوانین حجاب و عفاف، نمره قابل قبولی ندارند حوزه های علمیه کانون اصلی احیای حجاب و عفاف در جامعه اند / هدف هجمه جریان های معاند نظام، اشاعه بدحجابی و بی عفتی است دوره ی کوتاه مدت توانمند سازی علاقمندان به فعالیت در عرصه ی حجاب امروز بحث حجاب در غربت قرار دارد برگزاری ۶۰۰ گفتمان دینی در مدارس و دانشگاه های بروجرد همایش حجاب من حیای من از ۲۵ تا ۲۷ مهرماه در شهر ارومیه برگزار می‌شود آیت الله العظمی سبحانی : رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند/نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند گرامیداشت فعالان حجاب و عفاف در دانشگاه علمی کاربردی فرمانده انتظامی گلستان: ۱۰۰ برنامه به مناسبت هفته ناجا در گلستان اجرا می شود لزوم اهتمام سازمان ها در زمينه فضا سازي محيطي عفاف و حجاب