حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

دوره تکمیلی طرح «ازکی» ویژه مربیان عفاف و حجاب در شیراز برگزار شد

دوره تکمیلی طرح «ازکی» ویژه مربیان عفاف و حجاب در شیراز برگزار شد

دوره تکمیلی طرح «ازکی» ویژه مربیان عفاف و حجاب در شیراز برگزار شد

:
محمدحسن وزیری و نعیمه اسلام لو از موسسه کاربردی «خیبر» مباحث مربوط به عفاف و حجاب را در ۱۰ کارگاه برای شرکت کنندگان ارائه خواهند کرد.

به گزارش حجاب یار،محمد حسین اسلامی، مسئول جبهه عفاف و حجاب استان فارس در شیراز گفت: طرح «ازکی» از طرح های تربیت مربی عفاف حجاب است که تاکنون ۲ دوره مقدماتی آن با حضور یک صد نفر از خوهران فعال در این عرصه برگزار شده و در دوره تکمیلی نیز ۵۰ نفر حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه اساتید این دوره از موسسه «خیبر» کرج دعوت شده اند، خاطرنشان کرد: محمدحسن وزیری و نعیمه اسلام لو از موسسه کاربردی «خیبر» مباحث مربوط به عفاف و حجاب را در ۱۰ کارگاه برای شرکت کنندگان ارائه خواهند کرد.

مسئول کانون تخصصی عفاف و حجاب استان فارس یادآور شد: آموزش عملی مهارت تبلیغ در دبیرستان های دخترانه، مناظره، مهارت های تبلیغ، موفقیت ها و ناکامی های تبلیغ عفاف و حجاب، جریان زدایی و حیازدایی در عرصه ادبیات، بررسی ارتباط با جنس مخالف و آموزش خویشتن داری جنسی، باید ها و نباید های فعالیت های فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب و بررسی شیوه های امر به معروف و نهی از منکر در حوزه عفاف و حجاب از مباحث کارگاه های آموزشی طرح «ازکی» است.

اسلامی با بیان اینکه این دوره از پنجم تا هفتم مهرماه در سالن اندیشه حوزه هنری فارس برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در برگزاری این دوره جبهه انقلاب اسلامی فارس، حوزه هنری استان و موسسه و کانون مدینه النبی (ص) شیراز مشارکت دارند.

 

منبع: شبستان

مطالب اخیر :

ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) آیت‌الله اراکی: بی‌حجابی مثل توهین به پرچم است اولین گردهمایی مناسبتی فعالان حوزه عفاف و حجاب با نگاه ویژه به پرستاران توسعه فرهنگ حجاب و عفاف نیازمند عزم ملی است رکود حجاب؛ نادیده گرفتن فرهنگ غنی اسلامی است فراخوان سومین کنگره ملی شعر عفاف و حجاب منتشر شد جلسه کمیته خواهران بسیج جامعه پزشکی دزفول با رویکرد حجاب و عفاف در دانشگاه علوم پزشکی برخی نهادها در اجرای قوانین حجاب و عفاف، نمره قابل قبولی ندارند