حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

دوره تکمیلی طرح «ازکی» ویژه مربیان عفاف و حجاب در شیراز برگزار شد

دوره تکمیلی طرح «ازکی» ویژه مربیان عفاف و حجاب در شیراز برگزار شد

دوره تکمیلی طرح «ازکی» ویژه مربیان عفاف و حجاب در شیراز برگزار شد

:
محمدحسن وزیری و نعیمه اسلام لو از موسسه کاربردی «خیبر» مباحث مربوط به عفاف و حجاب را در ۱۰ کارگاه برای شرکت کنندگان ارائه خواهند کرد.

به گزارش حجاب یار،محمد حسین اسلامی، مسئول جبهه عفاف و حجاب استان فارس در شیراز گفت: طرح «ازکی» از طرح های تربیت مربی عفاف حجاب است که تاکنون ۲ دوره مقدماتی آن با حضور یک صد نفر از خوهران فعال در این عرصه برگزار شده و در دوره تکمیلی نیز ۵۰ نفر حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه اساتید این دوره از موسسه «خیبر» کرج دعوت شده اند، خاطرنشان کرد: محمدحسن وزیری و نعیمه اسلام لو از موسسه کاربردی «خیبر» مباحث مربوط به عفاف و حجاب را در ۱۰ کارگاه برای شرکت کنندگان ارائه خواهند کرد.

مسئول کانون تخصصی عفاف و حجاب استان فارس یادآور شد: آموزش عملی مهارت تبلیغ در دبیرستان های دخترانه، مناظره، مهارت های تبلیغ، موفقیت ها و ناکامی های تبلیغ عفاف و حجاب، جریان زدایی و حیازدایی در عرصه ادبیات، بررسی ارتباط با جنس مخالف و آموزش خویشتن داری جنسی، باید ها و نباید های فعالیت های فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب و بررسی شیوه های امر به معروف و نهی از منکر در حوزه عفاف و حجاب از مباحث کارگاه های آموزشی طرح «ازکی» است.

اسلامی با بیان اینکه این دوره از پنجم تا هفتم مهرماه در سالن اندیشه حوزه هنری فارس برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در برگزاری این دوره جبهه انقلاب اسلامی فارس، حوزه هنری استان و موسسه و کانون مدینه النبی (ص) شیراز مشارکت دارند.

 

منبع: شبستان

مطالب اخیر :

برخی نهادها در اجرای قوانین حجاب و عفاف، نمره قابل قبولی ندارند حوزه های علمیه کانون اصلی احیای حجاب و عفاف در جامعه اند / هدف هجمه جریان های معاند نظام، اشاعه بدحجابی و بی عفتی است دوره ی کوتاه مدت توانمند سازی علاقمندان به فعالیت در عرصه ی حجاب امروز بحث حجاب در غربت قرار دارد برگزاری ۶۰۰ گفتمان دینی در مدارس و دانشگاه های بروجرد همایش حجاب من حیای من از ۲۵ تا ۲۷ مهرماه در شهر ارومیه برگزار می‌شود آیت الله العظمی سبحانی : رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند/نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند گرامیداشت فعالان حجاب و عفاف در دانشگاه علمی کاربردی فرمانده انتظامی گلستان: ۱۰۰ برنامه به مناسبت هفته ناجا در گلستان اجرا می شود لزوم اهتمام سازمان ها در زمينه فضا سازي محيطي عفاف و حجاب