حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

انتخاب روش مناسب و علمی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است

انتخاب روش مناسب و علمی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است

انتخاب روش مناسب و علمی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است

:
رفع بخش عمده ای از آسیب های اجتماعی مربوط به رعایت حجاب، عفاف و حیا در جامعه است که در این زمینه باید تدابیر مناسب اندیشیده شود.
به گزارش حجاب یار،سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: مهمترین کار برای مقابله با آسیب های اجتماعی، انتخاب روش مناسب، عملی، اجرایی و موثر است و در این زمینه باید به راهکارهای مناسب و متناسب با عرف دینی و اجتماعی توجه ویژه ای کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، محمدجواد فدائی روز یکشنبه در شورای فرهنگ عمومی استان کرمان افزود: رفع بخش عمده ای از آسیب های اجتماعی مربوط به رعایت حجاب، عفاف و حیا در جامعه است که در این زمینه باید تدابیر مناسب اندیشیده شود.
وی ادامه داد: باید از تجربه های ملی و برنامه سایر استان ها نیز برای کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه استفاده کرد.
وی با اشاره به اجرای طرح نماد به منظور توجه به دانش آموزان و ارائه آموزش های لازم به آنها برای ورود سالم به زندگی اجتماعی، در استان کرمان با همکاری دستگاه قضایی و آموزش و پرورش، گفت: اعضای شورای فرهنگ عمومی باید از این طرح حمایت کنند تا به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.
معاون استاندار کرمان ادامه داد: هر چه روی تربیت خردسالان کار شود، تاثیر بیشتری خواهد داشت و این موضوع در کشورهای مختلف نیز مورد تحقیق قرارگرفته، اجرایی شده و نتیجه داده است.
وی تصریح کرد: بالا بردن اعتقادات در بین خانواده ها اقدامی است که باید از سوی مسئولان مربوطه، راهکارهای آن اندیشیده شده و اجرایی شود.

 

منبع:کرمان آنلاین

مطالب اخیر :

ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) آیت‌الله اراکی: بی‌حجابی مثل توهین به پرچم است اولین گردهمایی مناسبتی فعالان حوزه عفاف و حجاب با نگاه ویژه به پرستاران توسعه فرهنگ حجاب و عفاف نیازمند عزم ملی است رکود حجاب؛ نادیده گرفتن فرهنگ غنی اسلامی است فراخوان سومین کنگره ملی شعر عفاف و حجاب منتشر شد جلسه کمیته خواهران بسیج جامعه پزشکی دزفول با رویکرد حجاب و عفاف در دانشگاه علوم پزشکی برخی نهادها در اجرای قوانین حجاب و عفاف، نمره قابل قبولی ندارند