حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

انتخاب روش مناسب و علمی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است

انتخاب روش مناسب و علمی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است

انتخاب روش مناسب و علمی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است

:
رفع بخش عمده ای از آسیب های اجتماعی مربوط به رعایت حجاب، عفاف و حیا در جامعه است که در این زمینه باید تدابیر مناسب اندیشیده شود.
به گزارش حجاب یار،سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: مهمترین کار برای مقابله با آسیب های اجتماعی، انتخاب روش مناسب، عملی، اجرایی و موثر است و در این زمینه باید به راهکارهای مناسب و متناسب با عرف دینی و اجتماعی توجه ویژه ای کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، محمدجواد فدائی روز یکشنبه در شورای فرهنگ عمومی استان کرمان افزود: رفع بخش عمده ای از آسیب های اجتماعی مربوط به رعایت حجاب، عفاف و حیا در جامعه است که در این زمینه باید تدابیر مناسب اندیشیده شود.
وی ادامه داد: باید از تجربه های ملی و برنامه سایر استان ها نیز برای کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه استفاده کرد.
وی با اشاره به اجرای طرح نماد به منظور توجه به دانش آموزان و ارائه آموزش های لازم به آنها برای ورود سالم به زندگی اجتماعی، در استان کرمان با همکاری دستگاه قضایی و آموزش و پرورش، گفت: اعضای شورای فرهنگ عمومی باید از این طرح حمایت کنند تا به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.
معاون استاندار کرمان ادامه داد: هر چه روی تربیت خردسالان کار شود، تاثیر بیشتری خواهد داشت و این موضوع در کشورهای مختلف نیز مورد تحقیق قرارگرفته، اجرایی شده و نتیجه داده است.
وی تصریح کرد: بالا بردن اعتقادات در بین خانواده ها اقدامی است که باید از سوی مسئولان مربوطه، راهکارهای آن اندیشیده شده و اجرایی شود.

 

منبع:کرمان آنلاین

مطالب اخیر :

برخی نهادها در اجرای قوانین حجاب و عفاف، نمره قابل قبولی ندارند حوزه های علمیه کانون اصلی احیای حجاب و عفاف در جامعه اند / هدف هجمه جریان های معاند نظام، اشاعه بدحجابی و بی عفتی است دوره ی کوتاه مدت توانمند سازی علاقمندان به فعالیت در عرصه ی حجاب امروز بحث حجاب در غربت قرار دارد برگزاری ۶۰۰ گفتمان دینی در مدارس و دانشگاه های بروجرد همایش حجاب من حیای من از ۲۵ تا ۲۷ مهرماه در شهر ارومیه برگزار می‌شود آیت الله العظمی سبحانی : رسانه ها مروج عفاف و حجاب باشند/نیروی انتظامی در چارچوب قانون با معضل بدحجابی مبارزه کند گرامیداشت فعالان حجاب و عفاف در دانشگاه علمی کاربردی فرمانده انتظامی گلستان: ۱۰۰ برنامه به مناسبت هفته ناجا در گلستان اجرا می شود لزوم اهتمام سازمان ها در زمينه فضا سازي محيطي عفاف و حجاب