حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

سردار یزدی در نشست خبری: یکهزار برنامه در هفته دفاع مقدس توسط سپاه تهران برگزار می‌شود

سردار یزدی در نشست خبری: یکهزار برنامه در هفته دفاع مقدس توسط سپاه تهران برگزار می‌شود

سردار یزدی در نشست خبری: یکهزار برنامه در هفته دفاع مقدس توسط سپاه تهران برگزار می‌شود

:
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، از برگزاری ۱۰۰۰ برنامه توسط این نهاد در هفته دفاع مقدس امسال خبر داد.

به گزارش حجاب یار، سردار محمد رضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد به تشریح برنامه های سپاه تهران به مناسبت هفته دفاع مقدس پرداخت و گفت: اولویت برنامه های ما در این هفته بزرگداشت شهداست.

وی با بیان اینکه ۱۰۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس توسط سپاه تهران برگزار می‌شود افزود: دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران و حضور در مدارس و مساجد و برگزاری نمایشگاه های مختلف از جمله برنامه های بزرگداشت این هفته است.

سردار یزدی در ادامه به تشریح دیگر برنامه ها پرداخت و گفت: برپایی ۳۰ نمایشگاه «یادگاران» در ۳۰ نقطه از شهر و اختصاص ۳۰ غرفه «امر به معروف و نهی از منکر» به این نمایشگاه‌ها، بزرگداشت رزمندگان و شهدا ، برگزاری ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در ۲ هزار مدرسه، تجدید میثاق با امام راحل و شهدا و همچنین تجلیل از خانواده‌های شهدا بخشی از برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سطح تهران است.

وی ادامه داد: مهمترین برنامه سپاه تهران بزرگ در این هفته حضور بسیجیان در راهپیمایی احیای امر به معروف و نهی از منکر است که در اولین روز از هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود. برپایی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها، نواختن زنگ مقاومت و امر به معروف و نهی از منکر در مدارس، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، بزرگداشت شهدای اصناف، حمایت از آمران به معروف و نهی از منکر و دیدار با خانواده‌های شهدای امر به معروف و نهی از منکر بخش دیگری از برنامه‌های این هفته سپاه تهران است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ عنوان کرد: یکی از وجوه مشترک در میان رزمندگان و شهدا، تبعیت و حمایت از رهبری است، لذا چنانچه بتوانیم این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنیم، موفقیت‌های بسیار خوبی را در عرصه داخلی و خارجی به دست خواهیم آورد؛ از سوی دیگر اگر بتوانیم فرهنگ مقاومت در برابر دشمن را در ارکان نظام نهادینه کنیم، دشمن از به سلطه درآوردن مردم کشورمان به طور کامل مایوس می‌شود.

 

منبع: مهر

 

مطالب اخیر :

خدمتی که مسیح علینژاد به انقلاب می‌کند تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا مجری خوش حجاب تلویزیون درکنار دو دخترش +عکس نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد حجاب سخنگوی یکی از اتحادیه های دانشجویی فرانسه بحث برانگیز شد بازگشت به عفاف و پوشش، آخرین دستاورد فمینیسم همایش کتاب سال بانوان ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)