حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

معاون استاندار خراسان رضوی: طرح توانمندسازی زنان در ۱۰۰ روستای خراسان رضوی اجرا می‌شود

معاون استاندار خراسان رضوی: طرح توانمندسازی زنان در ۱۰۰ روستای خراسان رضوی اجرا می‌شود

معاون استاندار خراسان رضوی: طرح توانمندسازی زنان در ۱۰۰ روستای خراسان رضوی اجرا می‌شود

:
معاون استاندار خراسان‌رضوی گفت: امسال طرح توانمندسازی زنان در ۱۰۰ روستای خراسان رضوی اجرا می‌شود.

به گزارش حجاب یار،از مشهدمقدس، سیدجواد حسینی ظهر امروز در مراسم تشکیل پارلمان زنان خراسان‌رضوی اظهار داشت:  در مجموع ۲۸ پارلمان مشورتی زنان در سطح استان راه‌اندازی می‌شود؛ همچنین با حضور معاون رئیس‌جمهور در امور بانوان ۱۵۰ مرکز اورژانس اجتماعی در سطح کشور  با محوریت استان خراسان رضوی بهره‌برداری می‌شود.

معاون استاندار خراسان‌رضوی با اشاره طرح ایجاد پارلمان مشورتی روستایی و جوانان عنوان کرد: امسال ۱۰۰ روستا در طرح توانمندسازی زنان روستایی، ۲۹ روستا در طرح مدل روستایی و ۲۰۰ روستا در طرح روستای پاک قرار دارند.

حسینی با بیان اینکه مشارکت مردم در اجرای توسعه در حوزه‌های مختلف با ایجاد NGO امکان‌پذیر است، گفت: هم‌اکنون در استان خراسان رضوی ۹۴۰  تشکل مردم نهاد در حال فعالیت هستند. همچنین در ۳۵ روستای استان تشکل‌های مردم نهاد در زمینه‌های مختلف راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به بهره برداری از یک هزار و ۷۷ طرح در حوزه‌های عمران، انرژی، صنعت عنوان کرد: این طرح‌ها با اعتبار بالغ بر هزار و ۵۴۵ میلیارد تومان بهره برداری شد که از این تعداد ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه صنعت و ۱۵۳ میلیارد تومان در حوزه انرژی است. در دو سال گذشته میزان سرمایه‌گذاری در استان ۱۰  برابر رشد و حدود ۷۰ درصد صنایع استان احیا شده است.

معاون استاندار خراسان‌رضوی با اشاره به ضرورت توسعه پارلمان‌های مختلف در سطح استان گفت: پارلمان‌های مشورتی زنان استان دارای ۱۲۰۰ عضو در سطح شهرستان‌ها و ۱۰۹ عضو در سطح پارلمان استانی است.

 

منبع: تسنیم

مطالب اخیر :

خدمتی که مسیح علینژاد به انقلاب می‌کند تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا مجری خوش حجاب تلویزیون درکنار دو دخترش +عکس نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد حجاب سخنگوی یکی از اتحادیه های دانشجویی فرانسه بحث برانگیز شد بازگشت به عفاف و پوشش، آخرین دستاورد فمینیسم همایش کتاب سال بانوان ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)