حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

سردار یزدی: تفکر بسیجی دشمن را به هراس می اندازد

سردار یزدی: تفکر بسیجی دشمن را به هراس می اندازد

سردار یزدی: تفکر بسیجی دشمن را به هراس می اندازد

:
دشمنان انقلاب نگران این هستند که جوانان ما با نگاه و تفکر بسیجی حجاب و حیاء داشته باشند والا صرف داشتن حجاب برای جوانان موضوع مورد اهمیتی برایشان نیست

به گزارش حجاب یار، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران در اولین همایش فرماندهان بسیج دانش آموزی تهران اظهار داشت: با فساد سازماندهی شده به شدت برخورد می‌کنیم؛ اما جوانانی که مورد تهاجم فرهنگی بیگانگان قرار گرفته‌اند به آنها کمک می‌کنیم و آن‌ها را مورد بی احترامی قرار نمی‌دهیم؛ با این حال باید دقت کرد تا سلیقه‌ای کار نکنیم.

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد بین جوانان فاصله بیاندازد ادامه داد: دشمن از سلاح‌ها و موشک‌های ما به طور حتم می‌ترسد اما آنچه دشمن را به شدت به هراس می‌اندازد، تفکر بسیجی است که در ذهن جوانان وجود دارد.

سردار یزدی تصریح کرد: گاهی تصور می‌کنند این فکر از جامعه دور شده و فتنه ۷۸ و ۸۸ را به وجود می‌آورند و وقتی که از مردم سیلی می‌خورند، مجبور به عقب نشینی می‌شوند. دشمنان از این نگران هستند که در خلیج فارس ناوهایشان به وسیله موشک‌هایی منهدم شود که با تفکر بسیجی هدایت می‌شوند.

وی افزود: دشمنان انقلاب نگران این هستند که جوانان ما با نگاه و تفکر بسیجی حجاب و حیاء داشته باشند والا صرف داشتن حجاب برای جوانان موضوع مورد اهمیتی برایشان نیست؛ زیرا نمونه این برخورد را در مواجهه با جوانان عربستان می‌بینیم.

فرمانده تهران ادامه داد: وقتی مجاهدی از کشورمان در دفاع از حرم اهل بیت به شهادت می‌رسد، تلاش می‌کنند به وسیله رسانه‌هایشان عنوان کنند این عزیزان برای دفاع از سوریه و عراق کشته شده‌اند در صورتی که آن‌ها در سوریه و عراق از فکر ایرانی و اسلامی دفاع می‌کنند؛ این دفاع امنیت آور است و موجب شکست دشمن می‌شود.

سردار یزدی گفت: دشمن همه تلاش خود را بر این موضوع متمرکز کرده تا با تهاجم فرهنگی، تفکر بسیجی را از جوانان کشورمان بگیرد و به جای آن تفکری را برای به زنجیر کشیدن جوانان جایگزین کند؛ چرا که اگر تفکر اسلامی و بسیجی در اذهان جوانان شکل گیرد چیزی شبیه دفاع مقدس مجدد مقابل آنها به وجود می‌آید و بدین ترتیب حرفشان دیگر در جهان به جایی نخواهد رسید.

فرمانده سپاه تهران بزرگ عنوان کرد: هر کجا توفیق و موفقیتی داشتیم، نگاه دینی با تفکر بسیجی توام بوده و هر کجا هم عقب نشینی داشتیم، تفکر بسیجی و عمل به ادامه راه شهدا ضعیف بوده و این هم فرقی نمی‌کند در چه لباسی خدمت می‌کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: اولویت ما در سپاه تهران بزرگ، بسیج دانش آموزی و فرهنگیان است؛ چرا که اگر به موضوع فرهنگ و آموزش و پرورش و نیز دانش آموزان توجه کنیم، زندان‌ها تعطیل می‌شوند و نگران اعتیاد هم نخواهیم بود و علاوه بر این در ارتقا و حفظ سلامت روانی جامعه نیز موفق خواهیم بود، اما چنانچه بی توجهی کنیم، به جایی نمی‌رسیم.

 

منبع: مهر

مطالب اخیر :

خدمتی که مسیح علینژاد به انقلاب می‌کند تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا مجری خوش حجاب تلویزیون درکنار دو دخترش +عکس نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد حجاب سخنگوی یکی از اتحادیه های دانشجویی فرانسه بحث برانگیز شد بازگشت به عفاف و پوشش، آخرین دستاورد فمینیسم همایش کتاب سال بانوان ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)