حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

دستورالعمل عفاف و حجاب بر تحکیم بنیاد خانواده اثر می گذارد

دستورالعمل عفاف و حجاب بر تحکیم بنیاد خانواده اثر می گذارد

دستورالعمل عفاف و حجاب بر تحکیم بنیاد خانواده اثر می گذارد

:
مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده گفت: توجه دستگاه‌های دولتی به موضوع عفاف و حجاب از اصول حیاتی در بحث تحکیم بنیاد خانواده در کشورمان است.
به گزارش حجاب یار، مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده گفت: توجه دستگاه‌های دولتی به موضوع عفاف و حجاب از اصول حیاتی در بحث تحکیم بنیاد خانواده در کشورمان است.

 

به نقل ازروابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، فاطمه قیومی، مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده ضمن تقدیر از اقدامات بنیاد ملی مد و لباس کشور در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تقدیر از دستگاه‌های دولتی در این بخش بیان کرد: برپایی رویدادهایی با محوریت تجلیل از فعالان عفاف و حجاب طی سال می تواند تلنگری به آحاد جامعه برای توجه به این امر مهم و کلیدی داشته باشد.
او تصریح کرد: در وزارت نیرو و با توجه به اهمیت موضوع عفاف و حجاب نیز یک شورای فرهنگی متشکل از کارشناسان امور فرهنگی، بسیج و ایثارگران به تبیین مباحثی در راستای اجرای هر چه بهتر دستورالعمل های حفظ عفاف و حجاب در دستگاه های دولتی در نظر گرفته شده است.
قیومی با اشاره به لزوم سرمایه‌گذاری مادی و محجاب،عنوی در جهت استمرار طرح های عفاف و حجاب افزود: برپایی سمینارهای متعدد با نگاه آزاداندیشی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب نیز در دستور کارمان قرار گرفته و معتقدیم توجه دستگاه‌های دولتی به موضوع عفاف و حجاب از اصول حیاتی در بحث تحکیم بنیاد خانواده در کشورمان است.
مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده در پایان تأکید کرد: البته توجه به الگوهای انسانی و اخلاقی عفاف و حجاب یکی از عوامل مؤثر ارتقاء سطح مدیرتی بانوان و آقایان در این وزارتخانه است و توجه به این مهم با تکیه بر آیات و روایت نیز باید در دستور کار تمامی نهادهای دولتی و خصوصی قرار گیرد.
فاطمه قیومی، مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده در دومین مراسم تجلیل از فعالان عفاف و حجاب از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور مورد تجلیل قرار گرفت.

منبع: بانو نیوز

مطالب اخیر :

خدمتی که مسیح علینژاد به انقلاب می‌کند تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا مجری خوش حجاب تلویزیون درکنار دو دخترش +عکس نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد حجاب سخنگوی یکی از اتحادیه های دانشجویی فرانسه بحث برانگیز شد بازگشت به عفاف و پوشش، آخرین دستاورد فمینیسم همایش کتاب سال بانوان ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)