حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

1396-2-20 17:00:00
پرینت

بنیاد عفاف و حجاب در خراسان شمالی آغاز به کارکرد

بنیاد عفاف و حجاب در خراسان شمالی آغاز به کارکرد

بنیاد عفاف و حجاب در خراسان شمالی آغاز به کارکرد

حوزه نیوز :
حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد، به‌ عنوان رئیس بنیاد عفاف و حجاب خراسان شمالی و حجت‌الاسلام‌ حجت سالاری مکی، مدیر حوزه علمیه استان نیز به‌عنوان دبیر بنیاد انتخاب شده است.

بنیاد عفاف و حجاب استان خراسان شمالی با برگزاری نخستین نشست با حضور اعضای این بنیاد، فعالیت خود را در استان آغاز کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد، به‌عنوان رئیس بنیاد عفاف و حجاب خراسان شمالی و  حجت‌الاسلام‌ حجت سالاری مکی، مدیر حوزه علمیه استان نیز به‌عنوان دبیر بنیاد انتخاب شده است.

بنیاد عفاف و حجاب نهادی غیردولتی و مردم‌ نهاد است که نشر و ترویج و رشد و تعمیق فرهنگ اسلامی در جامعه به روش عقلی و منطقی، ایجاد هم‌افزایی در فعالیت‌های حوزه عفاف و حجاب با استفاده از ظرفیت عامه مردم و نهادهای دولتی و غیردولتی و ایجاد فضای مناسب برای تشکیل نشست‌ها، مباحثات و حمایت‌ها به‌منظور بارور کردن تفکر مذهبی در بین جوانان و عامه مردم ازجمله اهداف تشکیل این بنیاد است.

تشکیل کانون‌های عفاف و حجاب در سطح دانشگاه‌ها، آماده‌سازی نسل جوان برای مقابله با تهاجمات فرهنگی در حوزه حجاب و عفاف و بهبود و گسترش عفاف‌مداری در میان آحاد جامعه از طریق مساجد، حسینیه‌ها، هیئت‌ها، مدارس و غیره نیز از دیگر اهداف فعالیت‌های بنیاد عفاف و حجاب به شمار می‌رود.

مطالب اخیر :

خدمتی که مسیح علینژاد به انقلاب می‌کند تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا مجری خوش حجاب تلویزیون درکنار دو دخترش +عکس نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد حجاب سخنگوی یکی از اتحادیه های دانشجویی فرانسه بحث برانگیز شد بازگشت به عفاف و پوشش، آخرین دستاورد فمینیسم همایش کتاب سال بانوان ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)