حجاب یار - پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

پایگاه تخصصی حمایت از همایش ها و برنامه های عفاف و حجاب کشور

بر روی مساله حجاب کار هنری و کار زیبای تبلیغی باید صورت گیرد تا این مساله در ذهن جای گیرد

امام خامنه ای

1396-2-11 11:00:00
پرینت

برنامه‌های ترویجی فرهنگ عفاف و حجاب برای کودکان اردبیلی اجرا می‌شود

برنامه‌های ترویجی فرهنگ عفاف و حجاب برای کودکان اردبیلی اجرا می‌شود

برنامه‌های ترویجی فرهنگ عفاف و حجاب برای کودکان اردبیلی اجرا می‌شود

تسنیم :
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در استان، برنامه‌های راهبری در این زمینه برای کودکان در اردبیل اجرا می‌شود.

هاجر جمادیه پیش از ظهر دیروز در نخستین جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی، عفاف و حجاب و امربه‌معروف و نهی از منکر در اردبیل اظهار کرد: رعایت حقوق شهروندی و عفاف و حجاب خود در راستای احیای دو سنت بزرگ الهی یعنی امر به‌ معروف و نهی از منکر است.

وی با اشاره به دستورالعمل شورای عالی انقلاب فرهنگی در دو حوزه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب بیان کرد:‌ باید در استان اردبیل نیز اقدامات مؤثر و مناسبی در این حوزه‌ها انجام شده و با برنامه‌ریزی مناسب و شایسته بتوانیم در این حوزه فعالیتهای موثری داشته باشیم.

جمادیه توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در قالب موضوعات فوق‌ برنامه به شکل جذاب در مراکز کانون استان را خواستار شد و گفت: کمیته برنامه‌های فرهنگی ستاد صیانت در زمینه‌ توسعه فرهنگ عفاف و حجاب، برنامه راهبردی با موضوعات متناسب با نیاز کودکان و نوجوانان را تدوین و اجرا کند.

 مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل بیان کرد: در راستای حفظ شئونات اسلامی و رعایت هر چه بیشتر مقررات اداری از سوی کارکنان تمهیداتی اتخاذ شد که طی چند روز آینده برای اجرایی شدن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت رعایت طرح تکریم ارباب‌ رجوع و حقوق شهروندی، توجه به آیین‌نامه‌های اداری در این زمینه را ضروری دانست و افزود: در ارزشیابی سالیانه، تشویقات و تنبیهات کارکنان، حائز اهمیت و از امتیاز بالایی برخوردار است.

جمادیه با بیان اینکه برای تکریم ارباب‌ رجوع، عکس کارکنان دفتر کانون استان و شرح وظایف مربوطه در ورودی اتاق‌ها تهیه و نصبشده و برگه ملاقات و ورود و خروج مراجعه‌کنندگان به دفتر کانون استان تهیه می‌شود اظهار کرد: قوانین اداری ورود و خروج کارکنان کانون استان تهیه و ابلاغ شده و حضور کارمندان در ساعات غیراداری به دفتر کانون استان و مراکز فرهنگی هنری برای هماهنگی‌های لازم اطلاع‌رسانی می‌شود.

 مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و هنری و ادبی مرتبط با صیانت از حقوق شهروندی، عفاف و حجاب و امربه‌معروف و نهی از منکر اجرا و گزارش مربوطه از مراکز پیگیری شده و دستورالعمل ستاد صیانت از حریم حقوق شهروندی، گسترش و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و امر به‌ معروف و نهی از منکر تهیه می‌شود.

 

مطالب اخیر :

خدمتی که مسیح علینژاد به انقلاب می‌کند تقدیر امام جمعه کرمانشاه از خانم‌گل محجبه فوتسال آسیا مجری خوش حجاب تلویزیون درکنار دو دخترش +عکس نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد حجاب سخنگوی یکی از اتحادیه های دانشجویی فرانسه بحث برانگیز شد بازگشت به عفاف و پوشش، آخرین دستاورد فمینیسم همایش کتاب سال بانوان ششمین نشست «زن غربی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود نفرات برتر جشنواره حجاب معرفی می شوند کنگره ملی شعر عفاف و حجاب در سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)